Toptan Poşet

Toptan Poşet Fiyatları ve Satışı

Poşetler artık hayatımıza girmiş ve en çok kullandığımız ürünler arasında bulunuyor. Yakın zamana kadar tamamen değersiz olan ve son zamanlarda torba başına getirilen 0,25 kuruşluk ücretleri ile aslında halen daha bizim için çok değersiz olan bu ürünlerin hayatımızı ne kadar kolaylaştırdığının aslında pek farkında değiliz.

Firmamız tarafından üretilen ve satışı yapılan son derece kaliteli ve dayanıklı mağaza poşetleri de müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak için üretilen ve vazgeçilemeyecek nitelikte olan ürünlerdendir.

Firmamızın kurulduğu tarihten beri yaptığı toptan poşet imalatı, Türkiye’de birçok sektörün taşıma torbası ihtiyacını karşılar düzeye ulaşmıştır. Sektörler aracılığı ile insanların eline geçen ve aldıkları diğer ürünlerin taşınmasında kullanılan poşetlerimiz farklı nitelikte, kalitede, kalınlıkta ve dayanıklılıkta olan poşetlerdir.

Mağaza poşeti olarak satışını yaptığımız baskılı ve kulplu mağaza poşetlerimiz daha kalın poşetler olurken kalınlık bakımından da daha kalın dokuya sahip poşetlerden olmaktadırlar. Market poşeti olarak sattığımız ince ve manav poşeti de denilen poşetlerimiz ise halen daha ücretsiz çanta sınıfında olmasından dolayı daha ince dokuya sahip ve daha hafif poşetler sınıfındaki poşetlerdir.

Hangi Tür Poşetleri Üretiyor ve Toptan Satıyoruz?

Marketlere firmamız tarafından satışı yapılan poşetlerimiz iki farklı modelde olup ücretli olarak satılan büyük boy baskılı ve kulplu poşetlerimiz daha kaliteli ve dayanıklı poşetler olarak üretilmekteyken, manav poşeti denilen poşetler daha ince ve daha düşük kalitede üretilen poşetler olarak üretilmektedir.

Firmamız aynı zamanda kırtasiye poşeti denilen poşetleri de ürettiği gibi günümüzde ücretlendirilen poşetlere alternatif olarak piyasaya sürülen bez çantalar da firmamız tarafından üretilmekte ve toptan satışı yapılmaktadır.

Toptan Poşet Siparişi Nasıl Yapılır?

Toptan poşet imalatı siparişi yapmak için firmamızın internet sayfasını inceleyebilirsiniz. Firmamızın internet sayfası aynı zamanda bir e ticaret işletmesi olmaktadır. Bu nedenle firmamızdan satın almak istediğiniz poşet siparişlerini internet sitemizden verebilirsiniz.

Firmamızın internet sitesinin iletişim bölümünde bulunan telefon numaralarımızı alarak firmamızı arayabilir ve firmamızdan telefonla da siparişte bulunabilirsiniz. Firmamızdan alacağınız toptan poşetlerimizin ödemesini internet sitemizden yapabilirsiniz. Taksitli ve tek çekim olarak yapabileceğiniz ödeme seçenekleri ile toptan poşetlerimizi siz de istediğiniz zaman satın alabilirsiniz.