Poşetçi firmasına ihtiyaç duyan ve toptan poşet satın almak isteyen bütün firmaların bu ihtiyaçlarını karşılayacakları en iyi imalatçı poşetçi bizim firmamızdır. Firmamızdan alacağınız farklı türler ve çeşitlerdeki birçok poşeti aradığınız özelliklerde bulabilirsiniz. Kalınlık, ağırlık ve dayanıklılık bakımından bir poşette olması gereken ne varsa firmamız tarafından imal edilen poşetlerde bu özellikler bulunmaktadır.

 Firmamız 2004 yılından beri birçok türde baskılı poşet imal etmek ve toptan pazarlamak üzere kurulmuş bir firmadır. Hizmetlerimizi sürdürdüğümüz ve imalatlarımızı yaparak sektörün ihtiyaçlarını karşılamak üzere satışını yaptığımız il sınırlarının dışına çıkarak bugün e ticaret işletmemizden bütün Türkiye’nin ihtiyacı olan poşetleri eksiksiz ve kusursuz olarak karşılamaya çalışmaktayız.

 Poşetçi olarak ürettiğimiz poşetleri kargo anlaşmalı olarak Türkiye’nin dört tarafına gönderirken hizmet kalitemizden kesinlikle taviz vermemekteyiz. Tüm müşterilerimizin firmamıza karşı güven duyması bizim için önemlidir. Bunu sağlamak için müşteri ayrımı yapmadan ürettiğimiz poşetleri poşet fiyatları bakımından da sektörün ekonomik özelliklerini dikkate alarak belirlemekte ve müşterilerimizin yüzlerinin gülmesini sağlamaktayız.

 Market Poşetleri

 Firmamız tarafından üretilen baskılı, kulplu poşetler ile market poşetleri marketlerde özellikle kullanılabilecek özellikteki poşetlerdir. Marketlerde her gün ihtiyaç duyulan yüksek sayıdaki poşetlerin market müşterileri tarafından uygun bulunması marketler için son derece önemlidir. Çünkü alınan gıda ürünlerinin kaliteli ve dayanıklı poşetlerde götürülecek yere kadar yırtılmadan götürülebilmesi son derece önemlidir.

 Poşetlerin ücretli olduğu dönemde poşet kalitelerinin de son derece önem kazandığı bilinmektedir. Marketlerde kullanılan ve ücretli satılan kulplu market poşetlerinin yüksek kalitede olmaması ve yırtılması market müşterilerinden fazladan para tahsil etmek anlamına geleceği için aynı zamanda müşteri memnuniyetsizliğini de oluşturmaktadır. Tüm bu hassas konuları dikkate alarak yüksek kalitede ürettiğimiz market poşetlerimizle marketlerinizdeki bütün ürünlerin korkusuzca taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Poşetçi Sipariş ve Teslimat

 Profesyonel süreçlerden geçirilerek ürettiğimiz poşetlerimizden sipariş vererek satın alabilirsiniz. Kg olarak sattığımız poşetlerimizi toptan fiyatına satın almak için web sayfamızdan sipariş vermeniz gerekmektedir. Siparişlerinizi verdikten sonra kredi kartı ile ödeminizi yapmanız halinde poşetlerimizi kargo teslimatlı olarak işyerlerinize gönderiyoruz.

 Firmamızdan alacağınız her türdeki ve kg’daki poşetlerimizi iade taahhütlü olarak satmaktayız. Ürünlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Baskılı Poşet İmalatı Hakkında Bilgi Almak İçin Lütfen İletişime Geçiniz