Bütün ürünleri taşıyabilmek için de bir ürün gereklidir, Bu ürün de poşetçi tarafından üretilen baskılı poşetlerdir ve üretilerek hizmete sunularak en etkin bir şekilde poşet üretimi gerçekleştirilir. Firmalar etkili bir üretim gerçekleştirmek için toplu siparişler alır ve müşteri portföyünü belirler. Poşet üretimi aşamalardan geçer ve belli bir üretim kapasitesi altında devam eder. Her bölgeye hizmet vererek özel tasarımlarda gerçekleştirilir. Siparişlerden önce bilgilendirme aşamasında gerekli bilgilendirmeleri yapmak çok önemlidir. Poşetçi Minimum 200 kg lik poşetler ürettiği için sipariş buna göre belirlenir ve üretim zamanlaması bu sparişe göre değerlendirilir. Üretilecek olan poşetlerin kalınlığı ve ebatları konuşup anlaşılarak detaylandırma gerçekleştirilir.(plastik baskılı poşet)

Poşetçi Üretim Aşamaları

 

Poşetleri üretmenin aşamalar halinde gerçekleştirildiğini daha önce belirtmiştik. Tasarım aşaması en önemli aşamalardan biridir. Özel tasarımlarda hangi görsel ve renklerin kullanılacağı ayarlanır ve müşteri tarafından baskılarının taslak halinde oluşturulması istenir. Mağaza poşeti özel bir tasarım olduğundan ince detaylara yer verir. Tasarımların taslağının ardından bilgisayarlar ile logolar ve görseller oluşturulur. Ardından poşetçi istenilen miktarda üretime başlayarak hizmet vermeye devam eder. Bu aşamada kullanılan poşet ham maddesinin birbirine karıştırılması sağlanır. Makineler tarafından yapılan bu uygulamada poşetin ham maddesi olan plastik malzeme ısı görmeye hazır hale getirilir. Plastik film makineleri ile belirli bir ısı sonucunda rulo halinde karşınıza çıkar.

 

Sağlıklı Ürün Kullanımı Ve Baskı

 

Kullanılan ürünler ve aşamaları insan sağlığına zarar vermez. Poşetin doğada yok oluş süresi uzun yıllar aldığı için üretimi en etkin ve kaliteli şekilde yapmaya özen gösterilir. Doğaya zarar vermemesi ve doğada kendi kendine yok olması için poşet içerisine belli bir miktarda geri dönüşüm hammaddesi atılmaktadır. İçerisine atılan hammadde birtakım mikroorganizmalardan oluşmaktadır, bu mikro organizmalar bir zaman sonra çoğalarak poşet plastiğini yemeye başlar ve poşetlerin deformasyonuna sebep olmaktadır.Bütün aşamaların tamamlanmasının ardından poşetçi hazırlanan taslaklar matbaa makinesinde basılmaya hazır hale getirir. Poşet imalatı bu süre içerisinde gerçekleştirilir ve istenilen miktarda alıcısına sunulur. Paketler halinde hazırlanarak sunulan poşetler üretimi gerçekleştiren firmalar tarafından teslimatı yapılır. Ülkenin her bir yerine teslimat yapan firmalar bu şekilde kaliteli hizmet sunmaya devam eder.

Lütfen bizi Twitter ve Facebook sayfamızdan takip etmeyi unutmayın.

Twitter

Facebook