Poşet İmalatı

Poşet imalatı günümüzde çok fazla işletme tarafından aranan taşıma torbalarının üretildiği yerdir. Poşet imalatının çok fazla çeşidi bulunmaktadır, işletme sahiplerinin istekleri doğrultusunda ihtiyaçlarına yönelik poşet imalatı gerçekleştirmekteyiz. En önemlisi teslimatlarını zamanında gerçekleştirmekteyiz. Örnek olarak poşet imalatı çeşitleri, atlet poşet imalatı kulplu poşet imalatı, el geçme takviyeli poşet imalatı olmak üzere 3 sınıfta kategorize edebiliriz. Bunun gibi alt kategoriler de mevcuttur. Poşet imalatında poşetlerin üzerine 1 veya 2 renk baskı gerçekleştirilebilmektedir. İncelemek için aşşağıda örnekler bulunmaktadır.

Üst kısımda gördüğünüz görsel tek renk baskıya örnek olan bir poşet imalatı çeşididir.

Üst kısımda gördüğünüz görsel 2 renk baskı örnek olan bir poşet imalatı çeşididir.

Poşet imalatı gerçekleştirilirken satılacak olan ürünlerin özelliklerine bakılarak ebatlandırma çalışması gerçekleştirilmektedir. Poşetlerin (mikron oranları) yanı kalınlık ve inceliği poşetlerin taşıma mukavemetini arttırmak için oldukça önemlidir.  Ebat ve kalınlığa göre fiyatlandırmalarda değişiklik olmamaktadır, kilogram miktarına göre fiyatlandırma gerçekleştirilir. Poşet sparişi verecek olan işletme sahipleri çevre dostu poşetler kullanmaya başladıklarında poşetlerin üzerine çevre dostu poşet logosu basmaktayız, EcoPoset ambalaj siz değerli müşterilerine çevre dostu poşetler üretmekten ve geleceğimiz olan denizler, ormanlar, hayvanlar ve en önemlisi olan çocuklarımızı düşünmekteyiz. Poşet imalatı  için birbirinden şık poşet tasarımları, firmalarınızın imajını doğru bir şekilde yansıtması açısından hayati bir önem taşımaktadır, siz değerli işletme sahiplerinin estetik anlayışları doğrultusunda en az üç adet olmak üzere tasarım hizmeti vermekteyiz. Tasarımlardımızda sosyal medya hesaplarınızın ve web sitenizin adreslerinin kullanımını tavsiye etmekteyiz.

İşletmeler için poşet imalatı neden önemlidir ?

Sayısız işletme ve şirket genel olarak şeffaf poşetlerin daha ucuz olduğunu düşünmektedir, fakat müşteriler işletmelerinden ürün aldıktan sonra şeffaf poşet aldıkları takdirde işletmenin kendi tanıtımını (reklamını) gerçekleştirme olasılığı çok çok azdır, bir örnek verecek olursak FİLANCA marka yazan bir poşet mi daha çok akılda kalır ve insanın zihninde meraka sebep olur, veya şeffaf yani üzerinde yazı ve logo bulunmayan bir poşet mi daha çok merak uyandırır? Baskılı poşetler günümüzün en önemli tanıtım (reklam) araçları olarak kullanılmaya halen devam etmektedir.

Poşet İmalatı Gerçekleştirirken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Poşet imalatı gerçekleştirilirken poşet hammaddesinin kalitesi, poşetin mikronu, çevre dostu hammadde kullanılmış olması ve geri dönüşüm ikonu veya logosunun poşet baskı sırasında kullanılmış olması, poşet tasarımının ve renk seçeneklerinin işletmenin imajını yansıtması açısından estetik olması gerekmektedir, ayrıca üretilen poşetlerin koku yapmaması gerekmektedir, poşet imalatında seçilen plastik hammadde kalitesi poşetin parlak olmasını ve baskının kalitesini oldukça arttırmaktadır.