poşet imalatı 2

Poşet İmalat Merkezi

Poşet imalat türü ambalaj çeşitleri marketlerden ya da mağazalardan alışveriş yaptıktan sonra ihtiyaç duyduğumuz gereçlerin başında gelmektedir. Poşetler olmadan aldığımız ürünleri eve taşıyabilmemiz oldukça güçtür. Şahsi arabamız bile olsa, marketten arabaya kadar ürünleri taşımak yine de uğraştırıcı bir iş olacaktır. Peki bu kadar ihtiyaç duyulan poşetler nasıl üretiliyor? Esasında her poşetin uzun bir serüveni var. Farklı makinelerin ve o makineleri kullanan emekçilerin izleri var. Kaliteli bir poşet imalat merkezi olan firmamız da, günlük hayatınızın göze görünmeyen ama çoğu zaman ihtiyaç duyduğunuz poşetleri üretmektedir. Poşet üretiminin sıradan bir iş olmadığının bilincinde olarak çıktığımız bu yolda, müşterilerimizin memnuniyetleri doğrultusunda büyüyerek ilerlemeye devam ediyoruz.

Poşet İmalat Türleri Neler?

Piyasadaki farklı firmalar tarafından üretilen pek çok poşet çeşidinden söz etmek olasıdır. Müşterilerin ihtiyaçlarının çok ve değişken olması, poşet imalat yapan için de ürün portföyünün geniş olmasını gerektirmektedir. Örneğin, mağazalar tarafından talep edilen mağaza poşeti, daha çok kartondan ya da kalın kâğıttan üretilmektedir. Market poşeti, adından da anlaşılacağı üzere marketler tarafından sipariş edilen ve genelde üzerinde marketin adının yer aldığı ürünlerdir. Ayrıca hışır poşet de marketlerin sebze ve meyve reyonlarında kullanılmaktadır. Kargo poşeti, kargo firmalarının ürünlerini zedelenmeden taşımasına olanak sağlayan, kulpsuz poşetlerdir. Plastik poşet, genel kullanım amacı taşıyan ve pek çok yerde kullanım alanı bulan bir üründür. Bu ürün ayrıca naylon poşet olarak da adlandırılmaktadır. Baskılı poşet, üzerinde markanın adının ve logosunun yer aldığı, kurumsal imajı önceleyen firmaların tercihidir. Bu ürün, poşet baskı makinesi kullanılarak hazırlanmaktadır.  Poşet fabrikası olarak hizmet veren firmamız da, başta bu ürünler olmak üzere birçok poşet imalat ürününü müşterilerine sunmaktadır. Toptan poşet üretim ve satışı konusunda yıllardır müşterilerimizin taleplerini karşılamaktayız.

Uygun Poşet Fiyatları

Poşet fiyatları belirlenirken, üzerinde etkili olan pek çok unsur bulunmaktadır. Üretimde kullanılan hammaddenin maliyeti, üretimde kullanılan elektrik gibi girdilerin maliyeti, devlet tarafından getirilen vergilerin artırılması ya da indirilmesi, işçilerin sigorta primlerinde yaşanan artışlar gibi pek çok kalem, üretim girdisi olarak adlandırılmakta ve üretilen ürünün fiyatının belirlenmesinde etken olmaktadır. Piyasadaki çoğu poşetçi, tüm bu girdileri minimum seviyeye indirmeye çalışarak müşterilerine, uygun fiyatlı poşet satmayı hedeflemektedir. Poşet imalat gerçekleştiren firmamız da siz değerli müşterilerine en kaliteli ve sağlıklı ürünleri, razı olacağınız fiyatlarla sizlerle buluşturmak için çaba göstermektedir. Zaman zaman petrol ürünlerinde ve dolarla yaşanan dalgalanmalar, hammadde maliyetlerini yükseltse de, firmamız son ana kadar ürünlerine zam yapmamak konusunda kararlı davranmaktadır.

Sağlıklı Üretilen Poşetler

Hem çağımız insanında çevre bilincinin artmış olması, hem de çevreci hareketlerin yaygınlık kazanmaya başlaması; üretim faaliyetlerinde çevreye zarar veren firmaların geri adım atmasında etkili olmaktadır. Firmamız kurulduğu günden itibaren çevre bilincine sahiptir. Bir defa kirletildikten sonra hiçbir doğal güzelliğin parayla geri alınamayacağının farkında olan firmamız, bu bilince uygun hareket ederek çevre dostu poşet imalat yapmaktadır. Ürünlerimizin üretiminde kanserojen hammaddeler kullanılmadığı gibi, üretim sonrası atıkların da doğayı kirletmesine izin verilmemektedir.  Ayrıca poşetlerimiz doğada çözünerek toprağa zarar vermeden ve onun kimyasal yapısını bozmadan toprağa karışmaktadır. Yalnızca dış çevrenin değil, iç çevrenin de sağlığına önem veren firmamız; işçilerinin sağlığı için de gerekli olan havalandırma sistemlerini fabrikasında kullanmaktadır. Önce insan ve çevre mottosuyla hareket eden firmamızın, üretimden tüketime kadar hiçbir aşamasında, ne insana ne de çevreye zarar verecek hiçbir faaliyeti bulunmamaktadır. Bu yönüyle de sektörde pek çok firma açısından örnek alınmaktadır.

Yaygın Pazarlama Ağı

Pazarlama ağı, üretimi yapılan bir ürünün tüketiciye ulaştırılması için gerekli olan depolama ve nakliyat süreçlerinden oluşan bir ekonomi bileşenidir. Bir ürün daha üretilmeye başlamadan önce nerelerde pazarlanacağı ve bu pazarlamanın hangi yollarla sağlanacağı konusunda araştırma yapılır. Bu doğrultuda firmamız da ürettiği ürünleri pazara ulaştırabilmek için yaygın bir pazarlama ağına sahiptir. Bu sayede aksaklık yaşamadan, poşet imalatını yaptığı ürünleri siz değerli müşterilerine iletebilmek için çaba göstermektedir. Yaygın pazarlama ağımız sayesinde, Türkiye’nin her yerinden poşet ürünlerimize erişim sağlayabilirsiniz. Kaliteli poşetleri, uygun fiyata ayağınıza kadar getiren firmamız, müşterilerinin memnuniyeti için, üretimden tüketiciye ulaşıncaya kadar geçen sürecin her aşamasında azami özen göstermektedir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz