Poşet Fiyatları

Toptan Ve Perakende Poşet Fiyatları Fark Ediyor Mu?

Poşet dünyası, pazarda, markette ve AVM’de hayatımızın bir parçasıdır ve poşet fiyatları firmalar için oldukça önemlidir. Satın alınan ürünlerin taşınmasını kolaylaştıran ve aynı zamanda pratik reklam yapan bu ürünler, toptan kategoride satın alınabilir. Kilo bazında toptan alım seçenekleri, uygun fiyat kategorisine sahiptir. Poşet fiyatları, hammadde, işçilik ve baskı seçeneklerine göre şekillenmektedir.

 

 Ham Madde Poşet Fiyatları İçin Belirleyici Rol Oynuyor mu?

 Firmamız, fiyat
belirleme işlemlerinde toptan ve perakende kategorisinde iki sınıfa
ayırmaktadır. Dijital baskı sektöründe meydana gelen zamların yanı sıra hışır
poşet ham madde kategorisindeki zamlar da fiyatı belirleyen unsurlar içerisinde
yer almaktadır.

 Toptan alımlarda kampanyalı seçenekler ilk aşamada göze çarpmaktadır. Perakendeye nazaran toptan poşet alımları her zaman için avantajdır. Toptan sipariş adedi ne kadar artarsa, fiyat konusunda da o derece indirim söz konusudur. Fiyat konusunda firmamız her zaman için esnek çözüm seçenekleri sunmaktadır.

 

 Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz

 Satın alma kategorisinde uygun poşet fiyatları politikasını tercih eden firmamız, online sipariş imkanı sunmaktadır. Toptan alımlarda pratik ödeme ve kargo seçenekleri ile istediğiniz kadar toptan hışır poşet alabilirsiniz. Firmamız, baskı işlemlerinde istediğiniz yazı ve grafikleri basmaktadır. Basım işlemine kadar poşete basılacak şekillerde ve bilgilerde değişiklik yapabilirsiniz. Baskı özellikleri de fiyatı doğrudan etkileyen konular içerisindedir.

 

 Hangi Modelleri Satın Alabilirsiniz?

 Poşet piyasasında uygun poşet fiyatları ile satın alınan modeller, sitemizde sizleri bekliyor. Atlet, el geçmeli ve kulplu hışır poşetler, istediğiniz kullanım kalitesini bir araya getiriyor. Atlet model hışır poşetler, bu piyasada en çok tercih edilen modellerdir. Ağız kısmı geniş olduğu için kullanımı pratiktir. El geçmeli modeller, küçük ve aynı zamanda hafif eşyalar için tercih edilen modellerdir. Kulplu modeller, estetik açıdan daha güzel bir görünüme sahiptir. Özellikle marka olan firmalar kulplu özel tasarım siparişi veriyor.

 

 Baskılar kaliteli

 Poşet baskı işlemlerinde
kalite önemlidir. Kalitesiz baskılar kısa sürede silinir ve kötü bir görünüm
meydana gelir. Kaliteli baskılar ise uzun süre dayanır ve estetik özelliğini
korur. Firma logosu, iletişim numarası ve adres bilgilerini içeren baskılar,
aynı zamanda reklam özelliğine sahiptir. Profesyonel baskı özelliğine sahip bu
ürün seçenekleri, hışır poşet dünyasında tercih edilen seçeneklerdir. Poşet
dünyasında baskı kaliteli her zaman için önemlidir.

 

Poşet Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Bütün sektörlerde olduğu gibi toptan poşet kategorisi her zaman için karlıdır. Perakende taşıma torbası alımlarının yanı sıra toptan poşet alımları kilo bazında oldukça hesaplıdır. Poşet fiyatları, model, adet ve kilo bazında farklılık göstermektedir.

Poşet kalitesi, iş yerinizin prestijini doğrudan etkileyen önemli bir konudur. Poşetin şık ve zarif olması, baskının kaliteli olması, müşterinin dikkat ettiği hususlardır. Baskısız sıradan poşetlere nazaran baskılı poşetler, hem reklam açısından, hem de prestij açısından puan kazandırmaktadır. Bu konuda firmamız istediğiniz kaliteli taşıma torbası seçeneklerini adresinize gönderiyor.

Ürünler Özelliğine Göre Fiyatlandırılıyor

Hışır poşet baskı dünyası, günümüzde en çok tercih edilen modeller içerisinde yer almaktadır. Profesyonel yöntemlerle üretilen ve baskı özelliğine sahip bu ürünler, aynı zamanda ‘reklam’ özelliğine sahiptir. El geçmeli, atletli ve kulplu seçenekler, özellik bakımından farklıdır. El geçmeli poşetlerimiz biraz daha incedir ve hafif eşyalar içindir. Atletli poşetlerin kullanım alanı çok geniştir. Fırın, market, AVM, tekstil ve benzeri birçok sektörde atlet türü poşetler kullanılmaktadır. Atlet türü poşetlerin ağız bölümü daha geniştir.

Sitede yer alan bütün modeller, isteğe uygun şekilde sipariş edilebilir. Bütün sektörler için en uygun seçenekleri sizler için bir araya getirdik. İstediğiniz zaman ürün seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Toptan Alım Daha Karlı

Poşetler, bütün sektörlerde her zaman kullanılan ve ihtiyaç olan bir üründür. Taşıma torbalarının üretimi hiç bir zaman durmaz. Bu nedenle toptan poşet alacaklar, bu kategoride daha karlı olabilir. Yıl boyunca sürekli poşet almaktan bıktıysanız toptan seçenekleri değerlendirin. Kilo bazında, kulplu, atlet ve el geçmeli modelleri istediğiniz gibi satın alabilirsiniz.

Baskı Fiyatı Etkiliyor

baskılı özelliklere sahip hışır poşet baskı ürünleri, satın alınan ürünün taşınmasını kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda firmanızın reklamını da yapmaktadır. Reklam dünyasının en pratik seçeneklerinden biri olan baskılı poşetler, kullanım kalitesi bakımından birinci sınıf özelliklere sahiptir.

Perakende ve Toptan Alımlar Farklı

Toptan alımlarda birim fiyatı düşmektedir. Özellikle büyük firmalar, çok fazla taşıma torbası kullanmaktadır. Bu nedenle toptan alım, poşeti fazla kullananlar için çok daha uygun. Kilo bazında ve adet bazında gerçekleşen alımlar, fiyatlandırmayı doğrudan etkilemektedir.