Market Poşeti

Market Poşetleri Nerelerde Kullanılır?

Ecopack Ambalaj poşetçi sektöründe toptan poşetlerin üretimi noktasında mağaza poşeti ve market poşeti üretmektedir. Poşetçi Ecopack Ambalaj tekstil şirketleri, ayakkabı sanayi, kırtasiye sektörü, üniversiteler ve hastaneler gibi birçok kurum ve kuruluşa özel fiyatlar ile poşet imalat hizmeti vermektedir.

Market poşeti sınıfında yer alan işletmelerin örneğin kasaplar,manavlar ve pasta haneler gibi birçok orta ve büyük ölçekli kurumların taşıma torbaları ihtiyaçlarını karşılamaktayız. İsterseniz siz değerli müşterilerimize baskı aşamaları hakkında bilgilendirmelerde bulunabilir poşet fiyatları konusunda bilgilendirmelerde bulunabiliriz. Türkiye’nin her bölgesine kargo ile gönderim işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Market Poşeti ve Hışır Poşet

Market poşetleri diye tabir edilen taşıma torbaları sektörde hışır poşet olarak adlandırılmaktadır. Çok geniş bir kullanım alanına sahip olan hışır poşetler özellikle en çok fırın poşeti, market poşetleri, kasap poşeti, manav poşeti, eczane poşeti, pastahane poşeti, kuru yemiş poşeti olarak kullanılmaktadır. Pasta poşeti ve bazı kuru yemiş poşetleri dışında oldukça ince üretilmektedir. Market poşetlerinin hışır poşetler ismini alma sebeplerinden birisi de buruşturulduğunda hışırtı şeklinde sesler çıkaran bir özelliğe sahip olmasıdır. Market poşeti ham maddesi hdpe’dir Açılımı High Density Polyethylene yani Yüksek Yoğunluklu Polietilendir.

Bu tür poşetlerin üzerine istenilen logo ve bilgiler tek renk baskı veya çift renk baskı ile basıla bilmektedir. Hışır poşetlerin mikronu yani inceliği arttıkça kiloda adet miktarı da aynı oranda artmaktadır. Toptan üretilen market poşetinin imalatı sırasında alt kaynaklarının sağlamlığı taşınacak ürünün güvenliği için çok önemlidir. Aynı şekilde market poşetleri için yan körüklerin genişliği torbanın iç hacmini etkilemektedir, kiloda adet miktarını da etkileyen önemli faktörlerden bir tanesidir. Bu sebeple Ecopack Ambalaj olarak üretilecek hışır poşetler ile hangi tür ürünlerin taşınacağı bilgisini değerli işletme sahiplerinden rica etmektedir ve en doğru şekilde yönlendirmektedir. Günümüz poşet fabrikalarında bu tür poşetler üretilirken maliyetleri düşürmek için bir çok çeşit katkı malzemesi kullanılmaktadır. Özellikle mermer tozu denilen kalsit maddesi ile hem poşetlerin kiloda ağır gelmesi sağlanmakta hem de kilogramda adet miktarı düşürülmekte böylelikle sipariş süresi kısaltılmakta. Bu sebeple müşterilerimizin bu detaylara dikkat etmelerini ve fiyat cazibesine kapılmamalarını önemle rica ediyoruz.