Hakkımızda

Firmalara özel özgün baskılı poşet tasarımları. Poşet baskı işlemlerinde tüm renk yelpazesi ile hizmet veriyoruz. Tecrübeli ekibimiz ile en doğru plastik poşet ham madde karışımları siz değerli müşterilerimize istenilen incelikte ve kalınlıkta, kaliteli poşet baskı hizmeti vermemize olanak sağlamaktadır.

Geçmişten Bugüne EcoPack

2004 yılında ailemizden devraldığımız poşet üretim merkezimizi el birliği ile bugünlere taşıdık. Plastik ham madde ticareti sonrası poşet fabrikaları üzerinde kendimizi geliştirerek ve teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak baskılı poşet ihtiyacı bulunan firmaların poşet baskı ihtiyaçlarına en ucuz poşet fiyatları ile karşılık verebilir duruma geldik. Ecopack ambalaj ucuz poşet fiyatları yanı sıra poşetlerinin kalitesinden ödün vermemektedir.

Toptan Poşet İmalatı Hakkında Merak Edilenler

Toptan poşet imalatı ve alımlarının en cezbedici yanlarından birisi baskılı poşet fiyatlarının daha ucuz daha ekonomik hale gelmesidir. Sektörel bazda yapılan araştırmalar sonucunda toptan poşet imalatı yaptıranların düşük kilolarda satın alımlara oranla poşetlerinin çok daha düşük maliyete sebep olduğu gözlenmektedir. Toptan poşet üretiminde poşetlerin üzerindeki baskıda da büyük oranda baskı kalite farkı bulunmaktadır. Bunun başlıca sebebi toptan poşet basımında flekso baskı makinaları kullanılmaktadır. Sanayi tipi devasa baskı makinalarında baskı işlemleri gerçekleştirilirken düşük kilolarda üretim gerçekleştirirken baskılı poşetler küçük baskı araçları kullanılarak el yordamı ile tek tek basılmaktadır.

Bir diğer önemli etkenlerden birisi de toptan poşet imalatı gerçekleştiren plastik poşet fabrikası ham madde alımında yüksek tonajlara ulaştığı için ham madde kalitesinde de önemli farklılıklar ortaya çıkmaktadır. toptan poşet üretimi hata kabul etmeyeceği için poşet ham maddesi alımında büyük hassasiyetler ortaya konulmakta ve oldukça dikkatli davranılmaktadır. Bu hassasiyetlerde müşterilerimize memnuniyet olarak geri dönmektedir. Bir diğer hususta toptan poşet imalatında teslim süresinin zamanında gerçekleşmesidir. Bu sebeple müşterilerimizin baskılı poşet stok durumlarını belirli sürelerde periyodik olarak kontrol edip zamanından önce tekrar sipariş vermelerini sağlamaktayız.

Atlet Market Poşeti Baskılı

Baskılı atlet market poşetleri en çok tüketilen poşet türleridir. Kullanım alanları oldukça geniştir. Özellikle süpermarketler tüketmektedir, bunun yanı sıra kasap poşeti, manav poşeti, fırın poşeti, pasta poşeti, eczane poşeti olarak da kullanılmaktadır. İstenilen ebatta üretimi gerçekleştirilebilmektedir.

El Geçme Market Poşeti Baskılı

El geçme market poşeti kullanımı el geçme mağaza poşeti kullanımına oranla daha azdır. Eczane poşeti, kuruyemiş poşeti, züccaciye poşeti olarak kullanılabilmektedir. Ağır ürünler taşınmayacağı için tutamaç kısımları takviye ile desteklenmemektedir. Genellikle mümkün olduğunca ince olacak şekilde spariş edilmektedir.

Kulplu Pasta Poşeti Baskılı

Pasta poşeti f2 dediğimiz ldpe plastik ham madde ile ve hışır dediğimiz hdpe ham madde ile üretilmektedir. İster market poşeti ham maddesi ister mağaza poşeti ham maddesi ile üretilmektedir. Şık tasarımları ile göz dolduran pasta poşetleri pastaneler dışında börekçiler v.b işletmelerde de kullanılmaktadır.

Atlet Mağaza Poşeti Baskılı

Baskılı atlet mağaza poşetleri mağazalarda kullanımı dışında toptan tekstil ürünleri satan toptancılarda da oldukça fazla tüketilmektedir. Geniş hacimli elbiselerin taşınmasında kullanılan bu tür mağaza poşetleri körük boyları ve atlet şeklinde üretilmesi sebebi ile geniş bir iç hacme sahiptirler. İstenilen renk ve boyda üretimi gerçekleştirilebilir.

El Geçme Mağaza Poşeti

El geçme mağaza poşetleri hem şık tasarımları hemde taşıma kapasitesi ve dayanıklılığı sebebi ile en çok tercih edilen mağaza poşetleri sınıfında yer almaktadır. El geçme tutamaç kısımlarına takviye kart desteği ile yırtılma ihtimalinin önüne geçilmekte mukavemet gücü arttırılmaktadır. Dileyen firmalar için alttan körük verilerek genişleyebilen bir iç hacme kavuşturulur.

Kulplu Mağaza Poşeti Baskılı

Kulplu poşetler yani poşetçi deyimi ile yumuşak saplı poşetler daha çok estetik ve şık görünümleri sebebi ile tercih edilmektedir. El geçme poşetlere göre kulp kısmında yırtılma gibi durumlar söz konusu olmaması için çok sağlam ve iyi makinalar yardımı ile üretilmelidir. Kulp renkleri müşterilerin talebi doğrultusunda seçilmesinin yanı sıra baskı rengi ile uyumlu olması da tavsiye edilmektedir.

Firmalara özel özgün baskılı poşet tasarımları. Poşet baskı işlemlerinde tüm renk yelpazesi ile hizmet veriyoruz. Tecrübeli ekibimiz ile en doğru plastik poşet ham madde karışımları siz değerli müşterilerimize istenilen incelikte ve kalınlıkta, kaliteli poşet baskı hizmeti vermemize olanak sağlamaktadır.

Firmanızın İmajını En Doğru Şekilde Yansıtabileceğiniz Özgün Baskılı Poşet Tasarımlarımız Size Özel Poşet Baskı Renkleri İle Üretilir.

Personelimiz poşetçi sektöründe tecrübe sahibi olup haftanın 7 günü siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktadır. Bize whatsapp ile mesaj yazabilir, arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Toptan Poşet İmalatı

Türkiye’nin her bölgesine ekonomik baskılı poşet üretimi gerçekleştirmekteyiz!

Ecopack Ambalaj 2004 Yılında kurulan ve ilk kurulduğu yıllardan bu yana toptan poşet imalatı gerçekleştiren ve pazarlayan bir firmadır. Poşetçilik konusunda uzman kadromuz ile, baskılı poşet, kulplu poşet, naylon poşet, mağaza poşeti, fuar poşetleri, market poşeti, sağlık sektörüne yönelik poşetler, kırtasiye poşeti, bez çanta, ve her çeşit baskılı poşet ve çantaları üretmekteyiz. Ucuz poşet fiyatları noktasında müşterilerimize ekonomik çözümler sunmaktayız.

Ecopack Ambalaj 2004 yılında toptan poşet imalatı hayatına başlamış olup, daha sonra da Ecopack Ambalaj unvanını koruyarak faaliyetlerini günümüze kadar devam ettirmiştir. 14 yılı bir süredir poşet imalatı noktasında kaliteli üretimi ve uygun fiyatları ile hizmet vermektedir.
Her gün biraz daha gelişmekte olan üretim teknolojisi bakımından, uzman kadrosu ve müşteri portföyü ile sağlam adımlarla yoluna devam etmekte ve kaliteli ürünleri en düşük ekonomik fiyat politikaları ile piyasaya kazanç sağlamaya devam etmektedir. Ecopack ailesi olarak bugüne kadar kalite ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutmuş olan firmamız, bu prensip ile, çevre dostu, yüksek kaliteli ve dayanıklı mukavemeti yüksek baskılı poşetlere ihtiyaç duyan kuruluşlara ulaşmak suretiyle poşetçi sektöründeki payını genişletmektedir.
Aylık ortalama 150 ton pe baskılı poşet üretim kapasitesine sahip olan firmamızın neredeyse her alanda kullanılmakta olan naylon poşet üretmeye devam etmektedir.Çok çeşitli ürün yelpazesi ile müşteri taleplerine rahatlıkla cevap verebilmekte olup Türkiye’nin her bölgesine baskılı poşetlerin teslimatını gerçekleştirmekteyiz.

Misyon

Toptan poşet üretimlerimizde müşterilerimize en ucuz poşet fiyatları ile en kaliteli hizmeti sunma üzerine kurulu prensiplerimizle firmaların poşet baskı ihtiyaçlarına en hızlı çözümü sunuyoruz.

Vizyon

Doğaya zarar vermeden geri dönüşüm plastik hammaddeleri ile üretim gerçekleştirmekteyiz. Doğada toksit oluşumuna izin vermemek için büyük hassasiyet göstermekteyiz.

Hedef

Karşılıklı güvene dayalı çalışma prensiplerimiz ile disiplinli çalışma anlayışını benimseyerek müşterilerimiz in memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Doğaya ve ekolojik yaşama saygı duymaya devam edeceğiz.

Neden Bizimle Çalışmalısınız ?

Ecopack Ambalaj olarak bizim en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Bu sebeple poşet imalatlarımızda poşetlerimizin kalitesine dikkat etmekteyiz. Sürekli bir ticaret geliştirebilmek için müşterilerimizin güvenini kazanmaya dikkat etmekteyiz.

7 / 24 Destek Hattı

Müşterilerimizin herhangi bir talebine veya beklenmeyen olası bir hataya mahal vermemek adına sürekli iletişim halinde kalmaya dikkat etmekteyiz. Bu sebeple ister telefon ederek isterse whatsapp uygulaması aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uygun Poşet Fiyatları

Ekonomik poşet fiyatları noktasında iyi bir piyasa araştırması yapmaktayız. Ham madde alımlarında en ucuz ham maddeyi en uygun fiyata alarak müşterilerimize de kaliteli baskılı poşeti uygun poşet fiyatları ile sunmaktayız.

Poşet Baskı Çeşitleri

İstenilen her ebatta poşeti poşet fiyat farkı gözetmeden üretebiliyoruz. El geçme poşet, kulplu poşet, atlet poşet üretimimizin yanı sıra bantlı kargo poşeti üretimi de gerçekleştirmekteyiz.

Poşet Baskı Renk Seçenekleri

Poşet baskı denilince baskı renkleri karar aşamasında en çok zorlanılan aşamalardan biridir. Poşet baskı renk seçiminde müşterilerin dikkatini en çok çekecek olan renkler tercih edilmelidir. Sadelik herzaman dikkatin daha çok yoğunlaşmasına sebep olmaktadır.

Ecopack Ambalaj Çalışma Prensipleri

  • Müşteri Memnuniyetinin Sağlanması
  • Takım Çalışması Bilinci İle Üretim
  • Baskılı poşetlerin grafik tasarımlarının özgün ve şık bir biçimde yapılması.
  • Zamanında Teslimat
  • Kaliteli Baskılı Poşet İmalatı
  • Uygun Poşet Fiyatları

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz