Ekonomik ve Kaliteli Toptan Poşet İmalatı

Türkiye’nin her bölgesine ekonomik baskılı poşet üretimi gerçekleştirmekteyiz!

Ecopack Ambalaj 2004 Yılında kurulan ve ilk kurulduğu yıllardan bu yana toptan poşet imalatı gerçekleştiren ve pazarlayan bir firmadır. Poşetçilik konusunda uzman kadromuz ile, baskılı poşet, kulplu poşet, naylon poşet, mağaza poşeti, fuar poşetleri, market poşeti, sağlık sektörüne yönelik poşetler, kırtasiye poşeti, bez çanta, ve her çeşit baskılı poşet ve çantaları üretmekteyiz. Ucuz poşet fiyatları noktasında müşterilerimize ekonomik çözümler sunmaktayız.

Ecopack Ambalaj 2004 yılında toptan poşet imalatı hayatına başlamış olup, daha sonra da Ecopack Ambalaj unvanını koruyarak faaliyetlerini günümüze kadar devam ettirmiştir. 14 yılı bir süredir poşet imalatı noktasında kaliteli üretimi ve uygun fiyatları ile hizmet vermektedir.
Her gün biraz daha gelişmekte olan üretim teknolojisi bakımından, uzman kadrosu ve müşteri portföyü ile sağlam adımlarla yoluna devam etmekte ve kaliteli ürünleri en düşük ekonomik fiyat politikaları ile piyasaya kazanç sağlamaya devam etmektedir. Ecopack ailesi olarak bugüne kadar kalite ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutmuş olan firmamız, bu prensip ile, çevre dostu, yüksek kaliteli ve dayanıklı mukavemeti yüksek baskılı poşetlere ihtiyaç duyan kuruluşlara ulaşmak suretiyle poşetçi sektöründeki payını genişletmektedir.
Aylık ortalama 150 ton pe baskılı poşet üretim kapasitesine sahip olan firmamızın neredeyse her alanda kullanılmakta olan naylon poşet üretmeye devam etmektedir.Çok çeşitli ürün yelpazesi ile müşteri taleplerine rahatlıkla cevap verebilmekte olup Türkiye’nin her bölgesine baskılı poşetlerin teslimatını gerçekleştirmekteyiz.

0
Şehir Dışı İşletmeler
0
Şehir İçi İşletmeler
0
Çalışılan Fabrikalar
0
Hizmet Verilen Ülkeler

TOPTAN POŞET İMALATI HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Toptan poşet imalatı ve alımlarının en cezbedici yanlarından birisi baskılı poşet fiyatlarının daha ucuz daha ekonomik hale gelmesidir. Sektörel bazda yapılan araştırmalar sonucunda toptan poşet imalatı yaptıranların düşük kilolarda satın alımlara oranla poşetlerinin çok daha düşük maliyete sebep olduğu gözlenmektedir. Toptan poşet üretiminde poşetlerin üzerindeki baskıda da büyük oranda baskı kalite farkı bulunmaktadır. Bunun başlıca sebebi toptan poşet basımında flekso baskı makinaları kullanılmaktadır. Sanayi tipi devasa baskı makinalarında baskı işlemleri gerçekleştirilirken düşük kilolarda üretim gerçekleştirirken baskılı poşetler küçük baskı araçları kullanılarak el yordamı ile tek tek basılmaktadır. bir diğer önemli etkenlerden birisi de toptan poşet imalatı gerçekleştiren plastik poşet fabrikası ham madde alımında yüksek tonajlara ulaştığı için ham madde kalitesinde de önemli farklılıklar ortaya çıkmaktadır. toptan poşet üretimi hata kabul etmeyeceği için poşet ham maddesi alımında büyük hassasiyetler ortaya konulmakta ve oldukça dikkatli davranılmaktadır. Bu hassasiyetlerde müşterilerimize memnuniyet olarak geri dönmektedir. Bir diğer hususta toptan poşet imalatında teslim süresinin zamanında gerçekleşmesidir. Bu sebeple müşterilerimizin baskılı poşet stok durumlarını belirli sürelerde periyodik olarak kontrol edip zamanından önce tekrar sipariş vermelerini sağlamaktayız.

2019-12-01T03:44:19+03:00

Klişe Baskı

Our modern institution is interested in cultivating an environment where young students can come together and learn in a creative and flexible environment. We work collaboratively with our students to achieve outstanding results.

2019-12-01T03:12:18+03:00

Grafik Tasarım

Our modern institution is interested in cultivating an environment where young students can come together and learn in a creative and flexible environment. We work collaboratively with our students to achieve outstanding results.

Sizde Özel Müşterilerimiz Arasına Katılın

Özel Müşterilerimiz Arasında Bulunmanın Getirdiği Ayrıcalıklardan İstifade Edin

Size Özel Fiyatlar

Baskılı poşetlerin İmalatı Konusunda Uzman Kadroya Sahip Poşetçi Olarak Sizlere Ekonomik ve Kaliteli Baskı Hizmeti Sunmaya Devam Ediyoruz. Toptan poşetlerin üretiminde ebat veya baskı modellerine göre fiyatlar farklılık göstermemektedir.