Hakkımızda

Ecopack Baskılı Poşet İmalat Merkezi

Naylon poşet veya plastik poşet denildiğinde ilk akla gelen poşet fabrikalarından Ecopack Ambalaj Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük mutluluk duymaktadır. İstediğiniz tasarımlara sahip poşetleriniz itina ile üretilmektedir.

Misyon

Toptan poşet üretimlerimizde müşterilerimize en ucuz poşet fiyatları ile en kaliteli hizmeti sunma üzerine kurulu prensiplerimizle firmaların poşet baskı ihtiyaçlarına en hızlı çözümü sunuyoruz.

Vizyon

Doğaya zarar vermeden geri dönüşüm plastik hammaddeleri ile üretim gerçekleştirmekteyiz. Doğada toksit oluşumuna izin vermemek için büyük hassasiyet göstermekteyiz.

Hedef

Karşılıklı güvene dayalı çalışma prensiplerimiz ile disiplinli çalışma anlayışını benimseyerek müşterilerimiz in memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Doğaya ve ekolojik yaşama saygı duymaya devam edeceğiz.

Geçmişten Bugüne

2004 yılında ailemizden devraldığımız poşet üretim merkezimizi el birliği ile bugünlere taşıdık. Plastik ham madde ticareti sonrası poşet fabrikaları üzerinde kendimizi geliştirerek ve teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak baskılı poşet ihtiyacı bulunan firmaların poşet baskı ihtiyaçlarına en ucuz poşet fiyatları ile karşılık verebilir duruma geldik. Ecopack ambalaj ucuz poşet fiyatları yanı sıra poşetlerinin kalitesinden ödün vermemektedir.

ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ

Atlet Market Poşeti Baskılı

Baskılı atlet market poşetleri en çok tüketilen poşet türleridir. Kullanım alanları oldukça geniştir. Özellikle süpermarketler tüketmektedir, bunun yanı sıra kasap poşeti, manav poşeti, fırın poşeti, pasta poşeti, eczane poşeti olarak da kullanılmaktadır. İstenilen ebatta üretimi gerçekleştirilebilmektedir. 

El Geçme Market Poşeti Baskılı

El geçme market poşeti kullanımı el geçme mağaza poşeti kullanımına oranla daha azdır. Eczane poşeti, kuruyemiş poşeti, züccaciye poşeti olarak kullanılabilmektedir. Ağır ürünler taşınmayacağı için tutamaç kısımları takviye ile desteklenmemektedir. Genellikle mümkün olduğunca ince olacak şekilde spariş edilmektedir. 

Kulplu Pasta Poşeti Baskılı

Pasta poşeti f2 dediğimiz ldpe plastik ham madde ile ve hışır dediğimiz hdpe ham madde ile üretilmektedir. İster market poşeti ham maddesi ister mağaza poşeti ham maddesi ile üretilmektedir. Şık tasarımları ile göz dolduran pasta poşetleri pastaneler dışında börekçiler v.b işletmelerde de kullanılmaktadır.

Atlet Mağaza Poşeti Baskılı

Baskılı atlet mağaza poşetleri mağazalarda kullanımı dışında toptan tekstil ürünleri satan toptancılarda da oldukça fazla tüketilmektedir. Geniş hacimli elbiselerin taşınmasında kullanılan bu tür mağaza poşetleri körük boyları ve atlet şeklinde üretilmesi sebebi ile geniş bir iç hacme sahiptirler. İstenilen renk ve boyda üretimi gerçekleştirilebilir.

El Geçme Mağaza Poşeti

El geçme mağaza poşetleri hem şık tasarımları hemde taşıma kapasitesi ve dayanıklılığı sebebi ile en çok tercih edilen mağaza poşetleri sınıfında yer almaktadır. El geçme tutamaç kısımlarına takviye kart desteği ile yırtılma ihtimalinin önüne geçilmekte mukavemet gücü arttırılmaktadır. Dileyen firmalar için alttan körük verilerek genişleyebilen bir iç hacme kavuşturulur.

Kulplu Mağaza Poşeti Baskılı

Kulplu poşetler yani poşetçi deyimi ile yumuşak saplı poşetler daha çok estetik ve şık görünümleri sebebi ile tercih edilmektedir. El geçme poşetlere göre kulp kısmında yırtılma gibi durumlar söz konusu olmaması için çok sağlam ve iyi makinalar yardımı ile üretilmelidir. Kulp renkleri müşterilerin talebi doğrultusunda seçilmesinin yanı sıra baskı rengi ile uyumlu olması da tavsiye edilmektedir. 

Neden Bizimle Çalışmalısınız ?

Ecopack Ambalaj olarak bizim en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Bu sebeple poşet imalatlarımızda poşetlerimizin kalitesine dikkat etmekteyiz. Sürekli bir ticaret geliştirebilmek için müşterilerimizin güvenini kazanmaya dikkat etmekteyiz.

Müşterilerimizin herhangi bir talebine veya beklenmeyen olası bir hataya mahal vermemek adına sürekli iletişim halinde kalmaya dikkat etmekteyiz. Bu sebeple ister telefon ederek isterse whatsapp uygulaması aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekonomik poşet fiyatları noktasında iyi bir piyasa araştırması yapmaktayız. Ham madde alımlarında en ucuz ham maddeyi en uygun fiyata alarak müşterilerimize de kaliteli baskılı poşeti uygun poşet fiyatları ile sunmaktayız.

İstenilen her ebatta poşeti poşet fiyat farkı gözetmeden üretebilmekteyiz. El geçme poşet, kulplu poşet, atlet poşet üretimimizin yanı sıra bantlı kargo poşeti ütretimi de gerçekleştirmekteyiz.

Baskılı poşet renkleri noktasında geniş bir yelpazeye sahip olan poşet fabrikamız siyah veya beyaz poşetler dışında her rengin tonlarına varıncaya kadar poşet imalatı gerçekleştiriyoruz.

Poşet baskı denilince baskı renkleri karar aşamasında en çok zorlanılan aşamalardan biridir. Poşet baskı renk seçiminde müşterilerin dikkatini en çok çekecek olan renkler tercih edilmelidir. Sadelik herzaman dikkatin daha çok yoğunlaşmasına sebep olmaktadır.

Bu Ay Sparişler
projects-icon.png
Bu Ay Teslim Edilenler
heart-icon.png
K+
Müşteri Firma Portföyümüz
code-lines-icon.png
Yurt Dışı Firmalar
award-icon-free-img.png