BASKILI POŞET FABRİKAMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ

Fabrikamızı Ziyaret Edebilirsiniz

Baskılı poşet imalathanemizi ziyaret ederek üretimimiz ile ilgili genel bir bilgi edinebilirsiniz

Toptan poşet üretimi ile ilgili merak ettiklerinizi bize sorabilir, poşetçi sektörü ve poşet imalatı hakkında genel olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Poşet üretim mesleğinin tüm inceliklerini büyük bir şeffaflık ile siz değerli işletme sahibi dostlarımızla paylaşmaktan mutluluk duyarız

ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZ

Tecrübe Sahibi Poşetçi Dostlarımız

“Poşetçi piyasasının 15 yıllık tecrübesi ile poşetlerin hammadde karışımını sağlayan ve baskılı poşet üretim makinasını en etkin şekilde kullanan çalışma arkadaşımızdır.”


Mustafa Hilal, Bodinoz Ustası

“Poşetlerimizin üzerine baskı yapmaktan sorumlu çalışanımızdır, Klişelerin bağlanması, boyaların hazırlanması ve flekso baskı makinamızın sağlıklı bir şekilde çalışmasından sorumludur”


“İmalata alınan poşetlerin ebatlarını ve son şeklini veren ustamızdır. Kesimi tamamlanan poşetlerin paketlenmesinden ve tartılma işleminden sorumludur.”


İhsan Hilal, Kesim Ustası

“Baskılı poşetlerin nakliyesini sağlamaktan sorumludur, genel problemlerin çözümünde, denetleme de ve yönetimde aktif görev almaktadır”


Naim Mahir, Nakliye Sorumlusu

Toptan Poşet İmalatımız İle Türkiye’nin Dört Bir Yanına Hizmet Vermekteyiz

Poşetçi sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübe ve işinde uzman baskılı poşet üretim kadromuz ile siz değerli müşterilerimize ekonomik ve kaliteli poşet hizmeti sağlamaktayız

Poşet Siparişlerinizde İhtiyacınız doğrultusunda poşetlerin kalınlığına, inceliğine, ebat olarak büyüklüğüne veya küçüklüğüne, baskıda kullanılmasını istediğiniz renklere ve tasarımlara siz karar verin biz üretelim. Ekonomik ve kaliteli poşet tasarım ve üretimleri ile daima hizmetinizdeyiz.

El Geçme Poşet

1 Temmuz 2019 @ 08:00 - 1 Temmuz 2021 @ 17:00

Kulplu Poşet

6 Kasım 2019 - 6 Kasım 2021

Sizde Özel Müşterilerimiz Arasına Katılın

Özel Müşterilerimiz Arasında Bulunmanın Getirdiği Ayrıcalıklardan İstifade Edin

Size Özel Fiyatlar

Baskılı poşetlerin İmalatı Konusunda Uzman Kadroya Sahip Poşetçi Olarak Sizlere Ekonomik ve Kaliteli Baskı Hizmeti Sunmaya Devam Ediyoruz. Toptan poşetlerin üretiminde ebat veya baskı modellerine göre fiyatlar farklılık göstermemektedir.