poşetçi

/Tag: poşetçi

Poşetçi Nasıl Olmalıdır?

Baskılı poşet üreticisi daima müşterilerine karşı şeffaf olmalıdır. Günümüz ekonomik şartlarında işletmeler bütçelerine dikkat etmektedirler ve en iyi ürünü en uygun fiyata almak istemektedirler. Bu sebeple poşetçi öncelikle hammadde alımlarında yüksek tonajlı hammaddeleri en uygun fiyata alarak işletme sahiplerine ucuz ve kaliteli baskılı poşet hizmeti sunmak zorundadır.

Poşet Üretimi Nasıl Gerçekleşmelidir?

İyi bir poşetçi poşet üretiminde hatayı minimize ederek çalışmalıdır. Üretilecek olan poşetin boyutlarını, baskıda kullanılacak renkleri, poşetlerin kalınlık ve inceliğini itina ile not almalıdır. Poşet baskı yapılmadan önce baskılı poşetlerin üzerindeki bilgileri tekrar kontrol ederek işletme sahiplerinden son kez onay almalıdır. Zamanında teslimatı sağlamalı ve paketlenen ürünlerin sağlamlığını test etmelidir.

Poşet Baskı Aşamaları Nelerdir?

Poşetler 3 ana kademeden geçerek üretilmektedir. Poşetçi ham maddeyi İlk önce bodinoz adı verilen eritme ve silindir balon haline getirme işlemini sağlayan makinadan geçirir ve poşetlerimizi rulo haline getirir

İkinci olarak poşetler görsel tasarımların baskısı için baskı makinasından geçirilir ve poşetlere istenilen renkler kazandırılır.

Üçüncü ve son olarak poşetlerimiz kesim makinasında kesilir ve son şeklini alması sağlanır.