BASKILI EL GEÇME POŞET ÇEŞİTLERİMİZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Baskılı Mağaza Poşeti

Baskılı mağaza poşeti Türkiye’de en çok kullanılan ve tüketilen ürünler arasında yer almaktadır. Genellikle tekstil mağazaları, ayakkabı mağazaları, kırtasiyeler, baskı merkezleri gibi işletmeler markalarının görünen yüzünü yansıtmak için kullanmaktadırlar. Baskılı mağaza poşeti işletmelerin reklamları için vazgeçilmez bir unsur halina gelmiştir.

Daha Fazlası

Baskılı Poşet Dişçi

Baskılı dişçi poşetleri büyük oranda diş depoları tarafından kullanılmaktadır. Sektöre uygun poşet baskı hizmetlerimiz kaliteli görsel tasarım hizmetlerimiz tarafından desteklenmektedir. Firmalara özel logo ve poşet tasarımları gerçekleştirmekte ve istenilen ebat ve modelde toptan poşet imal etmekteyiz.

Daha Fazlası

Baskılı Poşet Kuru Temizleme

Baskılı el geçme poşet çeşitlerimiz arasında kuru temizleme merkezleri de yer almaktadır. Özenle temizlği sağlanan tekstil ürünü elbiseler en iyi şekilde paketlenmektedir. Bu noktada Ecopack Ambalaj olarak perforeli poşetler de dahil olmak üzere baskılı poşet üretimi gerçekleştirmekte, kuru temizleme merkezlerine naylon poşet ve toptan poşet hizmeti sunmaktayız.

Daha Fazlası

Baskılı Poşet Ozalit

Baskılı ozalit poşetleri genellikle şirket sahipleri tarafından ince üretilecek şekilde talep edilmektedir. Bunun başlıca sebebi taşınacak olan ürünlerin kağıt cinsinden olması ve fazla bir ağırlığa ve hacime sahip olmamalarıdır. Yapılacak olan tasarımlar genellikle baskı çözümleri merkezinden sağlanmaktadır. Ülke genelinde oldukça kırtasiyelerden sonra gelen en çok poşet tüketen kurumlardır.

Daha Fazlası

Baskılı Poşet Tekstil

Baskılı tekstil poşetleri genellikle Merter, Laleli, Güngören gibi toptan tekstil ürünleri satışı yapılan merkezlerin yanı sıra Türkiye genelinde faaliyet gösteren büyük tekstil fabrikaları ve satış mağazaları tarafından yoğun olarak tüketilmektedir. Tekstil poşetleri genellikle ağır ürünler kullanılmadığı için fazla kalın üretilmemektedir. Böylece toptan poşet imalatında kilograma düşen poşet adeti miktarı da artmaktadır.

Daha Fazlası

Baskılı Butik Poşeti

Genellikle tekstil ürünleri satışı gerçekleştirmekte olan butik mağazaları tasarımların kalitesine oldukça önem vermektedir. Denize kısıyısı olan yazlık bölgelerde baskılı poşet talebi oldukça fazla gerçekleşmektedir. Butik mağazalar toptan poşet alımlarında poşet rengine daha çok dikkat etmektedirler. Kurumlarının görünen yüzünün iyi yansıtan tasarımlar ile poşet baskı gerçekleştirmekteyiz.

Daha Fazlası

Baskılı Poşet Elektrik

Elektrik malzemeleri satışı yapan mağazalara Baskılı poşet üretimimizde poşet kalınlığı oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu tür malzemelerin ağırlığı, hassasiyeti, keskinlik ve delici ola özellikleri sebebi ile baskılı poşet imalatı gerçekleştirirken poşetlerinin kalın üretilmesine özen gösteriyoruz. Bunun yanı sıra poşetçi poşetlerin körük boyundan da sorumludur.

Daha Fazlası

Baskılı Market Poşeti

Baskılı market poşeti çeşitleri oldukça fazladır. El geçme baskılı hışır poşet kullanımının başında kuru yemişçiler ve pastaneler gelmektedir. Aynı şekilde ağır ürünler kullanmadıkları için ince üretilebilmektedir. Üzerlerine tek renk veya çift renk olmak üzere görsel tasarım, logo, sosyal medya bilgileri ve adres bilgileri basılmaktadır.

Daha Fazlası

Her İşletmeye Uygun Baskılı Toptan Poşet İmalatı

Baskılı Poşet İmalatı Ecopack Ambalaj