Baskılı Poşet

Baskılı Poşet Fiyatları Nelerdir?

Baskılı poşet gündelik yaşam içerisinde ürünleri koruma işlevi gören bir plastik ürün olmaktadır. Market, bakkal dükkanları, giyim mağazaları ve restorantlar ve kırtasiyeler gibi işletmeler kendi reklamını yapmak ve imajını oluşturmak için baskılı poşet ürününü kullanmaktadır.

Bu işletmeler için baskılı poşet fiyatları oldukça önem arz etmektedir. Ancak genel anlamda koruma işlevi gören bu baskılı poşet türlerleri sade yani üzerinde reklamı bulunmadığında günümüzde çok fazla tercih edilmemektedir. Baskılı poşetler sadece firma adını tanıtmakla kalmaz firmanın kendisine ait logosunu da tanıtır.

Poşetlerin fiyatları uygun olması durumunda poşetin üzerinde sosyal medya hesaplarını ve ya internet adreslerini paylaşmaları nedeni ile takipçilerini arttırmaktadır. Bu sebep ile firmalar daha geniş kitleye ulaşabilmek için baskılı poşeti kullanmaktadır. Firmalar hem istediği tasarımlarda hem de istediği renklerde reklam yaptırabilmektedir.

Naylon Kadar Kağıt Reklam Poşetleri De Çok Fazla Talep Görmektedir

Reklam poşetleri baskısı matbaa içerisinde üretimi gerçekleşmektedir. Baskılı poşetler reklamını yapmak ve kendisini daha geniş kitleye tanıtmak isteyen hemen hemen her firma tarafından tercih edilmektedir. Baskılı poşet talebinde bulunan işletmeler naylon poşetin yanı sıra kağıt reklam poşeti de talep etmektedir.

Bu sebep ile baskılı poşet üretimi yapan firmalar, gelen talep üzerine kağıt reklam poşeti de tasarlayarak üretime geçirmektedir. Özellikle mağaza poşeti çeşitleri karton, kağıt ve poşet şeklinde olmaktadır. Bu mağaza poşet çeşitleri hem daha şık hem de daha kaliteli bir görünüm sergilemektedir. Fakat bunlar içerisinde baskılı poşet fiyatları daha ekonomik olduğundan dolayı daha fazla tercih edilmektedir. Son teknoloji makineler sayesinde çok daha kolay bir şekilde üretimi yapılmaktadır.

Reklam Poşeti Fiyatları Ne Kadardır?

Baskılı reklam poşetleri özellikle baskılı olmasından sebep çok pahalı gibi düşünülebilir. Fakat durum öyle değildir. Düşünülenin aksine baskılı poşetlerin fiyatları toplu bir şekilde satın alındığı takdirde daha uygun fiyatlı olmaktadır. Orta boya sahip bir mağaza poşeti ortalama 40 adet olarak toplu bir şekilde satın alınabilir. Kağıt ve bez poşetlerde ise aynı fiyata ortalama olarak 5 ila 6 tane satın alınabilir. Mağaza baskılı poşetleri daha ekonomik olmaktadır.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Lütfen İletişime Geçiniz