Baskılı Poşet

Baskılı poşet günümüzde bir çok firma tarafından kullanılan taşıma ambalaj ürünleridir.
Baskılı poşetlerde bir çok çeşit bulunmaktadır, firmaların ihtiyaçlarına göre ve o anki ihtiyaca göre baskılı poşet müşterilerimize tedarik edilmektedir. Örnek birkaç baskılı poşetler, atlet baskılı poşet, kulplu baskılı poşet, el geçme baskılı poşet olmak üzere genellikle 3 çeşit olarak kullanılmaktadır.Baskılı poşetlerinin üzerine tek renk yada çift renk baskı uygulanabilmektedir. Örnek olarak aşağıdaki görsellerden inceleyebilirsiniz.

Üst kısımda gördüğünüz görsel tek renk baskıya örnek olan bir poşet baskı çeşididir.

Üst kısımda gördüğünüz görsel çift renk baskıya örnek olan bir poşet baskı çeşididir.

Baskılı poşetler kullanılacak ürünlerin özelliklerine göre ebatlındadır. Poşetlerin kalınlığı ve inceliği poşet taşıma gücünü attırma yönünden çok önemlidir. Ebatlar ve kalınlığa göre fiyatlandırmalar değişiklik göstermez, sadece kilogram fiyatında değişiklik olur. Hangi poşeti almalıyız derseniz çevreminiz düşünülerek geleceğimizi de çevre dostu poşetler kullanmamız gerekir, EcoPoset olarak siz değerli müşterilerimize çevre dostu poşetler satmaktayız ve geleceğimiz olan denizler, ormanlar, hayvanlar ve en önemlisi olan çocuklarımızı düşünmekteyiz.Baskılı poşet tasarımları, firmaların görünen yüzünü yansıtması açısından hayati bir önem taşımaktadır, siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en az üç adet tasarım hizmeti sunmaktayız. Tasarımlarda sosyal medya hesaplarının ve web sitesi adreslerini kullanımını önermekteyiz.

Peki baskılı poşet neden bu kadar önemli ?

Birçok firma genellikle saydam poşetlerin daha az maliyetli olduğunu düşünmektedir, fakat müşteriler mağazalarından alışveriş yaptıktan sonra saydam poşet verildiği taktide reklam olma olasılığı çok azıdır, şu şekilde örnek verilirse XXX marka yazan bir poşet mi daha çok dikkat çeker ve insan aklında merak uyandırır, yada saydam bir poşet mi daha çok merak uyandırır? Poşetler günümüzün ekstra reklam araçları olarak kullanılmaya hala devam etmektedir.

Baskılı Poşet Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Baskılı poşet alırken malzemenin kalitesi poşetin kalınlığı, çevre dostu olması ve geri dönüşümlü olması, tasarımın ve renk seçimlerinin marka yüzünü yansıtması gerekmektedir, ayrıca poşetlerin kokmaması gerekmektedir, poşet üretiminde seçilen plastik kalitesi parlaklığını ve baskının kalitesini arttırmaktadır.