Baskılı Poşet Üretim Teknikleri

 

Dünyanın hemen hemen her bölgesinde poşet baskı için birçok yeni baskılı poşet üretim tesisleri açılmaktadır. Dünya ekonomisinin büyük bir geçmişi ortaçağında. Hemen hemen tüm poşet üretim tesislerine ihtiyacınız duymaktadır. Bu sebeple poşet üretim imalatı her geçen gün gelişmekte olup yenilenmektedir. en iyi  toptan poşet imalatı  bu şekilde yenilenen ve teknolojiye ayak uyduran makinalar tarafından yapılmıştır. Baskılı poşet üretim makineleri

                                                                   Toptan Poşet İmalatı

Toptan poşet imalatı için tecrübe sahibi ustaların mevcudiyeti poşet fabrikaları için büyük önem arz etmektedir. Tecrübe sahibi poşetçi poşetlerin toptan poşet ham maddelerinin karışımında hayati rol oynamaktadır. Poşet hammaddelerin doğru oranlarda karıştırılması da aynı şekilde ciddi bir poşet üretim tecrübesi gerektirir. Böylelikle oluşturulan poşet üretim doğru bir şekilde gerçekleştirilmiş olur. Bu sayede poşetlerde dağılma, yırtılma, delinme, kopma, topaklanma veya pütürleşme gibi sorunlar ortaya çıkmıyor. Poşet üretimi için birkaç önemli konuya dikkat etmek lazım. Baskı tasarımında hata yapmamak ve baskı renklerinin doğru bir karışım ile hazırlanması, poşetlerin kesiminde doğru kesim bilgileri ile hesaplanması gibi esaslar toptan poşet imalatı yapan poşetçi için oldukça dikkat edilmesi gereken konulardandır.

Baskılı Poşet İmalathanesi

Poşet baskı merkezi poşet üretim tesisinin temizliği de aynı zamanda geniş ve tavanı yüksek bir yer olmalıdır. Poşet baskı ortamında çevrenin toz ve toprak gibi maddelerle dolu olduğu yerde bulunması durumunda poşetlerin pütür pütür olmasına sebep olabilmektedir. Ayrıca  toptan poşet imalatı  ortamının geniş ve tavanı yüksek olmalıdır. Doğru sıcaklık oranını ve hava sirkülasyonunu sağlayabilecek bir ortamda üretim yapmamız sebebi ile poşetlerimiz parlaklığını ve canlılığını yitirmemektedir. Bu durum poşetçi camiası çok iyi bilinen bir durumdur. Baskılı poşet üretim gerçekleştirirken poşetlerin körüklü olarak imal edilip edilmeyeceği bilgisine sahip olmamız gerekiyor. Körük baskılı poşetin iç hacminin ne kadar genişleyeceğini ne kadar daralacağını belirleyen en önemli husustur. İç hacmi dar olan poşetler bazen  ürünlerin poşete sığmamasına sebep olur ya da iç hacmi gereğinden büyük olan poşetler çok çirkin bir görünüme sebep olur. Poşetin çok kalın veya çok ince üretilmesi mağaza poşeti için de oldukça çirkin bir görüntüye sebep olabilir.

 

2019-10-17T17:47:09+00:00

Ecopack Ambalaj Baskılı Poşet İmalatı

İLETİŞİM

Yenidoğan Mahallesi Güldallar 3 Sanayi Sitesi 75/95 Bayrampaşa /İSTANBUL

Phone: 05393645588

Mobile: 05393645588

Web: www.ecoposet.com

Son Yazılar