BASKILI ATLET POŞET ÇEŞİTLERİMİZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Baskılı Fırın Poşeti

Baskılı fırın poşeti üretimi çok hassas bir konudur. Poşetçi Üretilecek olan poşetin kilograma düşecek olan adet miktarını arttırması fırın işletmesinin ekonomisine önemli etki edecektir. Fırınlarda üretilen ekmek vb ürünlerin gevrek ve keskin kısımları poşetlerin yırtılmasına sebep olmamalıdır. Sivri uç kısımları poşetleri delmemelidir. Poşetçi herhangi bir baskı hatası yapmamalıdır.

Ekonomik Poşet Fiyatları

Baskılı Mağaza Poşeti

Baskılı mağaza poşetleri genellikle tekstil ürünleri satışı yapılan işletmeler tarafından kullanılmaktadır. Bu tür iş yerlerinde ürünler her ne kadar ağır olmasada mümkün olan en çok sayıda tekstil malzemesi taşımak istenilmektedir. Bu sebeple baskılı atlet poşet üretiminde mümkün olduğunca kalın poşet üretimi tavsiye edilmektedir. İnce üretim tercih edildiğinde poşet ham maddesinin kalitesi ortaya çıkmaktadır.

Ekonomik Poşet Fiyatları

Baskılı Manav Poşeti

Manav poşetleri imalatında poşetlerin dayanıklılığı ve mukavemeti oldukça önemlidir. Mavav ürünlerinin sebze ve meyvelerin şekilleri ve ağırlılık oranları birbirinden oldukça farklı olabilmekte bu sebeple poşet ebatları konusunda farklı taleplere karşılık verebilmek önemlidir. Poşetlerin yırtılma ihtimalini ortadan kaldırmak için micron ölçülerin dikkat etmekte yarar görüyoruz.

Ekonomik Poşet Fiyatları

Baskılı Peynirci Poşeti

Türkiye’nin dört bir yanında peynirci ve şarküreti marketleri yer almaktadır. Baskılı peynirci poşetleri üretiminde baskı renkleri ve modellerinin önemi çok büyüktür. İşletmenin görünen yüzünü yansıtması bakımından önemli bir değere sahiptir. Çoğunlukla ağır malzemeler taşındığı için yine aynı şekilde kalınlık ve inceliğine (mikron) oranına dikkat edilmelidir.

Ekonomik Poşet Fiyatları

Baskılı Poğaça Poşeti

Baskılı poğaça poşetleri genellikle küçük boyutlarda tercih edilmektedir. Büyük çoğunlukla pastane ve fırınlar tarafından kullanılmaktadır. Bu tür poşetlerin içerisine ağır ürünler konulmadığı için ince poşetler olarak üretilmesi istenmektedir. Böylelikle israftan kaçınılmış ve kilograma düşen adet miktarıda arttırılmış olmaktadır. Baskı kalitesinde herhangi bir düşüş söz konusu olmamaktadır.

Ekonomik Poşet Fiyatları

Baskılı Balıkçı Poşeti

Baskılı balıkçı poşetleri genellikle ülkemizin sahil şeritlerine yakın bölgelerinde tüketilmektedir. Birbirinden farklı ve çok çeşitli renklerde poşet baskı tercih edilmektedir. Poşetlerin ince tercih edilmelerinin yanı sıra dayanıklılığı da balıkçılık sektörü açısından büyük önem arz etmektedir. Örneğin poşetin içerisine konulan iri balık çeşitlerinin kılçıkları veya keskin sivri kısımları poşetin delinmesine yol açamamalıdır.

Ekonomik Poşet Fiyatları

Baskılı Şarküteri Poşeti

Türkiye genelinde şarküteriler büyük oranda baskılı hışır poşet diye tabir ettiğimiz market poşetleri sınıfına giren poşetlerden kullanmaktadırlar. Şarküteri poşetleri genellikle küçük ve orta boy poşetleri büyük boy poşetlere oranla daha fazla tüketmektedirler. Şarküteriler için toptan poşet üretiminde herhangi bir gecikmeye mahal vermeden zamanında teslimat oldukça önemlidir.

Ekonomik Poşet Fiyatları

Baskılı Kasap Poşeti

Baskılı kasap poşeti üretiminde öncelikle dikkat edilmesi gerek en önemli husus poşetlerin körük ölçüleri ve poşetin mikron ölçüleridir. Baskılı poşet üretiminde taşınacak olan malzemelerin hacmi ve şekli önemlidir. Örneğin bir kasap üretilen poşetlerin içine keskin kemik parçaları da koyabilmektedir. bu sebeple bu tür poşetlerin diğer poşetlere göre çok az daha kalın olmasında fayda vardır.

Ekonomik Poşet Fiyatları

Baskılı Toner Poşeti

Yazıcı tonerleri satışı yapan işletmelerde atlet tipi poşet tercihi bir hayli fazladır. Bu tür de malzeme satışı yapan şirketler büyük boy atlet poşet tercih etmektedirler. Toner poşetleri atlet poşet dışında düz ağızlı silindir poşetlerde talep edilmektedir. Toner tozları (printer) tozları güneş ışığına maruz kaldığında işlevsiz hale gelebilmektedir. Bu sebeple poşetçi poşetlerde boya oranına dikkat etmelidir.

Ekonomik Poşet Fiyatları

And This Is Just The Beginning. Prepare For Your Mind Blown!

Proin eu varius felis. Pellentesque hendrerit elit ornare, ultricies ante eu, vestibulum dui. Quisque venenatis sollicitudin felis eget dictum. Aliquam tincidunt felis orci, ut malesuada ligula malesuada in.
Join The Largest Theme Community Today!